balsa light 140

VICKYWOOD BALSA LIGHT 140

Cena: 1690 € s DPH

sezónny výpredaj

ZĽAVA 10 %
cena po zľave: 1521 €

Zľava platí do vypredania skladových zásob
  • Zložený: 145x125x29 cm
  • Lôžko: 143×240 cm
  • Výška (vnútorná): 126 cm
  • Hmotnosť: 56 kg

Špecifikácia produktu

Stan na strechu auta VICKYWOOD Balsa Light 140 je vďaka svojej nízkej hmotnosti ani nie 60 kg vhodnou voľbou aj pre menšie vozidlá s nižším dynamickým zaťažením strechy. V rozbalenom stave presvedčí skvelým pocitom z priestoru a ponúka dĺžku lôžka až 2,3 m . Mimochodom, rozbalenie a zloženie tohto stanu je veľmi jednoduché.
Balsa ďalej ponúka vstup chránený pred poveternostnými vplyvmi zastrešenou verandou, takže sa do interiéru dostanete vždy suchý cez teleskopický hliníkový rebrík. Aby bol interiér suchý a čistý, v hornej časti vchodu do stanu nájdete vrecúško na uloženie obuvi.
Na troch stranách stanu sú okná, ktoré môžete otvárať a zatvárať zipsovým systémom. Každý otvor je vybavený sieťkou proti hmyzu. Aby ste sa v noci nebáli, je v stane integrovaný LED pásik, ktorý sa pripája na powerbanku.
Ani nepriaznivé počasie vás neprekvapí, Balsa 140 vás udrží v suchu aj v tom najväčšom daždi vďaka úplne vodeodolnému vonkajšiemu plášťu, prekrývajúcim sa látkovým panelom a podlepeným švom.

Kapacita: 2 až 3 osoby
Vyrobené z odolných a ľahkých materiálov Matrac zo studenej peny s prateľným flanelovým poťahom pre pohodlné ležanie Podlaha na spanie: polyester Oxford Základná konštrukcia: extrémne ľahká hliníková voštinová doska LED osvetlenie interiéru Veľké panoramatické okno na streche Sieťky proti hmyzu s úzkymi okami na všetkých otvoroch Veľký úložný priestor na topánky pri vchode do stanu Odnímateľný hliníkový rebrík s dĺžkou 2,3 m Chránený vstupný priestor pre suchý prístup do stanu (pre využitie pohodlnej predsiene odporúčame objednať markízu)

Materiál:
Obal: 1000GPVC špeciálny mäkký kompozit
Vonkajší kryt: 420D polyester oxford, PU vodeodolný 3000 mm, UV50+
Vnútro: 280g Rip-Stop Poly-bavlnená tkanina, PU náter
Zips: YKK – Yoshida Kōgyō „“Yoshida Manufacturing Corporation““ je najväčší svetový výrobca zipsov
Farba vonkajšieho plášťa: šedá
Plocha na ležanie: 143x240x126cm (maximálna vnútorná výška) V zloženom stave: 145 x 125 x 29 cm Rozmer balenia: 146x126x34cm Celková hmotnosť (vrátane rebríka a plachty): 55,5 kg

Máte otázky?

V prípade záujmu o cenovú ponuku alebo ďalších informácií nás môžete pokojne kontaktovať.

Galéria

kontaktujte nás

Máte otázky? Napíšte nám!

Nákupný košík