affinity logo 500x500
affinity logo 500x500
affinity duo day

AFFINITY DUO

96 030 € s DPH

  • Fiat Ducato 2,2L, 180 HP, automat
  • sedadlá: 2 / lôžka: 2
  • rozmery (d/š/v): 6,36 /2,20 / 2,90 m
  • vnútorná výška 1,96 m
  • celková hmotnosť: 3,5 t

IDEÁLNE PRE DVOCH

Mnoho karavanistov cestuje vo dvojici. Pre túto skupinu klientov máme práve model Affinity Duo. Je to kompaktný obytný VAN, ktorý vyniká veľkým vnútorným priestorom.

SPÍTE POHODLNE

Posteľ v Affinity Duo sa dá ľahko rozložiť, čím sa rozšíri až na 138 cm. Aj v rozloženom stave je prístup na WC a do sprchy. Do pôsobivého úložného priestoru pod posteľou a batožinového priestoru vzadu sa zmestí všetko potrebné cestovné vybavenie.

CESTUJTE BEZ LIMITOV

Významnou výhodou Affinity Duo je jeho autonómia. Priestor pre dve 11 l plynové fľaše, nádrž na čistú vodu 200 l a možnosť inštalácie solárnych panelov s maximálnym výkonom 360 W umožnia dlhé, nezávislé cesty.

VIAC AKO OČAKÁVATE

Samostatný sprchový kút výrazne zvyšuje komfort užívania kúpeľne. Premyslené rozmiestnenie úchytiek, políc a vešiakov robí celý sanitárny priestor pohodlným.

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE

Fiat Ducato Maxi L4H3, 2,2L, 180 HP, automatická prevodovka – 9 stupňov, airbag vodiča a spolujazdca, FULL LED predné svetlomety, predné hmlové svetlá s funkciou osvetľovania zákrut, plne digitálny kokpit, 10” audio systém s dotykovou obrazovkou s NAVI, USB, MP3, DAB a BT, automatická klimatizácia v kabíne, 16“ čierno strieborné disky kolies z ľahkých zliatin, Safety Pack (autonómne núdzové brzdenie s detekciou chodcov a cyklistov, sledovanie jazdných pruhov, svetelný a dažďový senzor, rozpoznávanie dopravného značenia a automatické diaľkové svetlá), Traction+ (systém kontroly trakcie a zjazdu z kopca), adaptívny tempomat, elektrická parkovacia brzda, zadná kamera vrátane zadného parkovacieho asistenta, nastaviteľný volant, kožený volant a hlavica radiacej páky.

2 sedadlá a 2 lôžka, manželské lôžko 190 x 138 cm, kúrenie a ohrev vody Truma Combi 4E (elektrika a plyn) s 10 l bojlerom, nadstavbová batéria 120 Ah LiFePO4, dvojitá podlaha, rolety na prednom aj bočných sklách kabíny, elektricky výsuvný nástupný schodík (70 cm), sieťky proti hmyzu a roletky (všetky bočné aj stropné okná a bočné dvere), bezdrôtová nabíjačka mobilných zariadení, programovateľný stropný ventilátor MaxxFan nad kuchyňou, svetlík s elektrickým ventilátorom v kúpeľni, izolácia stien, podláh a stropov 10 / 20 mm, kúpeľňa so sprchovacím kútom a chemickým WC (19 l), 2x strešné okno vpredu a vzadu + okno nad kabínou, kuchynská linka s drezom a plynovým sporákom s 2 platničkami s piezo zapaľovačom, kompresorová chladnička (90 l), izolované nádrže na čistú (200 l) aj odpadovú (100 l) vodu.

DOPLNKOVÉ VYBAVENIE – CENNÍK

Máte otázky?

V prípade záujmu o cenovú ponuku alebo ďalších informácií nás môžete pokojne kontaktovať.

Galéria

kontaktujte nás

Máte otázky? Napíšte nám!

Nákupný košík