affinity logo 500x500
affinity logo 500x500
affinity five den

AFFINITY FIVE

96 960 € s DPH

  • Fiat Ducato 2,2L, 180 HP, automat
  • sedadlá: 5 / lôžka: 5
  • rozmery (d/š/v): 6,36 /2,10 / 2,90 m
  • vnútorná výška 1,96 m
  • celková hmotnosť: 3,5 t

RODINNÁ DOVOLENKA

Affinity Five je jedným z mála obytných VANov venovaných päťčlennej rodine. Napriek obmedzeniam vyplývajúcim z malej plochy, funkčné usporiadanie tohto karavanu umožňuje pohodlné cestovanie v kombinácii 2+3 (dvaja dospelí a tri deti). Priestor, ktorý toto vozidlo ponúka, je porovnateľný s oveľa dlhšími obytnými autami.

POKOJNÝ SPÁNOK

V zadnej časti vozidla je trojposchodová posteľ. Štandardná dĺžka matracov je 135 cm, no každú z úrovní je možné individuálne predĺžiť na 170 a 180 cm. Pohovku v prednej časti karavanu je možné premeniť na pohodlnú manželskú posteľ v niekoľkých jednoduchých krokoch. Hrúbka a kvalita matracov použitých v pohovke zaručuje pokojný spánok.

KOMFORT POUŽÍVANIA

Priestor okolo kuchyne a kúpeľne je významnou výhodou Affinity Five. Bez problémov v ňom môže fungovať aj veľká rodina. Dospelí cestovatelia majú dostatok miesta na varenie a deti aj deti si pohodlne nájdu vhodný priestor na hranie.

RADOSŤ Aj Z KÚPEĽNE

Sanitárna časť v Affinity Five je kópiou riešenia z nášho prvého modelu One. Toto osvedčené a zákazníkmi dobre hodnotené usporiadanie kúpeľne s integrovaným sprchovacím kútom a sklopným umývadlom zaručuje komfort kúpania, ktorý je v tejto triede karavanov jedinečný.

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE

Fiat Ducato Maxi L4H3, 2,2L, 180 HP, automatická prevodovka – 9 stupňov, airbag vodiča a spolujazdca, FULL LED predné svetlomety, predné hmlové svetlá s funkciou osvetľovania zákrut, plne digitálny kokpit, 10” audio systém s dotykovou obrazovkou s NAVI, USB, MP3, DAB a BT, automatická klimatizácia v kabíne, 16“ čierno strieborné disky kolies z ľahkých zliatin, Safety Pack (autonómne núdzové brzdenie s detekciou chodcov a cyklistov, sledovanie jazdných pruhov, svetelný a dažďový senzor, rozpoznávanie dopravného značenia a automatické diaľkové svetlá), Traction+ (systém kontroly trakcie a zjazdu z kopca), adaptívny tempomat, elektrická parkovacia brzda, zadná kamera vrátane zadného parkovacieho asistenta, nastaviteľný volant, kožený volant a hlavica radiacej páky.

5 sedadiel  a 5 lôžok, predná rozkladacia manželská posteľ 188 x 125 cm, zadné trojposchodové lôžko zhora 172 x 62 cm, 180 x 69 cm a 172 x 62 cm, kúrenie a ohrev vody Truma Combi 4E (elektrika a plyn) s 10 l bojlerom, nadstavbová batéria 120 Ah LiFePO4, dvojitá podlaha, rolety na prednom aj bočných sklách kabíny, elektricky výsuvný nástupný schodík (70 cm), sieťky proti hmyzu a roletky (všetky bočné aj stropné okná a bočné dvere), bezdrôtová nabíjačka mobilných zariadení, programovateľný stropný ventilátor MaxxFan nad kuchyňou, svetlík s elektrickým ventilátorom v kúpeľni, izolácia stien, podláh a stropov 10 / 20 mm, kúpeľňa so sprchovacím kútom a chemickým WC (19 l), 2x strešné okno vpredu a vzadu + okno nad kabínou, kuchynská linka s drezom a plynovým sporákom s 2 platničkami s piezo zapaľovačom, kompresorová chladnička (90 l), izolované nádrže na čistú (100 l) aj odpadovú (100 l) vodu.

DOPLNKOVÉ VYBAVENIE – CENNÍK

Máte otázky?

V prípade záujmu o cenovú ponuku alebo ďalších informácií nás môžete pokojne kontaktovať.

Galéria

kontaktujte nás

Máte otázky? Napíšte nám!

Nákupný košík