affinity logo 500x500
affinity logo 500x500
affinity duo m den

AFFINITY M DUO

104 640 € s DPH

  • MAN TGE 2,0 L, 177 HP, automat
  • sedadlá: 2 / lôžka: 2
  • rozmery (d/š/v): 6,84 /2,19 / 2,90 m
  • vnútorná výška 1,95 m
  • celková hmotnosť: 3,5 t

IDEÁLNE PRE PÁR

DUO M je ďalší model Affinity navrhnutý pre zákazníkov, ktorí cestujú vo dvojici. Funkčné riešenia prispôsobené potrebám dvoch užívateľov a jazdný komfort MAN TGE je kombináciou, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších cestovateľov.

POKOJNÝ SPÁNOK

Posteľ v Affinity M DUO v rozloženom stave na spanie je široká 132 cm a dlhá 190 cm. Po zložení zostáva plocha postele stále dostatočne veľká na to, aby poskytla pohodlný odpočinok jednej osobe. Aj v prípade rozloženej postele je zabezpečený prístup na WC a sprchu umiestnenú na konci vozidla.

CESTUJTE POHODLNEJŠIE

Dôležitou výhodou Affinity DUO M oproti verzii DUO je väčšia kapacita kufra. Zmestíte tam viac príslušenstva potrebného na cestovanie. Pod posteľou je veľký úložný priestor.

SPRCHOVANIE JE NAOZAJ POTEŠENIE

Podvozok MAN TGE je dlhší ako Fiat. Umožnilo to využiť veľmi praktické usporiadanie kúpeľne. Je vybavená samostatnou sprchou a priestor pred ňou je priestranný a umožňuje pohodlné používanie sanitárnej časti.

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE

MAN TGE 2,0 L, 177HP, automatická prevodovka – 8 stupňov, airbag vodiča a spolujazdca s deaktiváciou, alternátor so zvýšenou kapacitou, klimatizácia Climatronic v kabíne, pochrómované detaily,  tempomat s obmedzovačom rýchlosti, varovný systém vodiča, prídavné lelktrické vykurovanie (1400 W),  vonkajšie spätné zrkadlá elektricky nastaviteľné, vyhrievané a elektricky sklopné, tepelne izolačné čelné sklo z vrstveného skla, vyhrievané, systém zmeny jazdného pruhu s aktivovaným systémom udržiavania v jazdnom pruhu, kožou potiahnutý multifunkčný volant (3-ramenný), vyhrievaný, LED svetlomety so samostatným LED denným svietením, balík Lights and Vision, 63-litrová palivová nádrž, Balík MAN Media Van, parkovací asistent vpredu a vzadu s bočnou ochranou, príprava pre zadnú kameru, vyhrievanie sedadiel, ľavé a pravé, samostatne ovládateľné, balík odpruženia/tlmenia nárazov a stabilizácie 4, zásuvka 230 V v ľavom sedacom ráme, disky kolies z ľahkých zliatin.

2 sedadlá a 2 lôžka, manželská posteľ 190 x 132 cm, kúrenie a ohrev vody Truma Combi 4E (elektrika a plyn) s 10 l bojlerom, nadstavbová batéria 120 Ah LiFePO4, dvojitá podlaha, rolety na prednom aj bočných sklách kabíny, elektricky výsuvný nástupný schodík (70 cm), sieťky proti hmyzu a roletky (všetky bočné aj stropné okná a bočné dvere), programovateľný stropný ventilátor MaxxFan nad kuchyňou, svetlík s elektrickým ventilátorom v kúpeľni, izolácia stien, podláh a stropov 10 / 20 mm, kúpeľňa s chemickým WC (19 l), samostatný sprchovací kút 66 x 57 cm, 2x strešné okno vpredu a vzadu, kuchynská linka s drezom a plynovým sporákom s 2 platničkami s piezo zapaľovačom, kompresorová chladnička (90 l), izolované nádrže na čistú (200 l) aj odpadovú (100 l) vodu.

DOPLNKOVÉ VYBAVENIE – CENNÍK

Máte otázky?

V prípade záujmu o cenovú ponuku alebo ďalších informácií nás môžete pokojne kontaktovať.

Galéria

kontaktujte nás

Máte otázky? Napíšte nám!

Nákupný košík