affinity logo 500x500
affinity logo 500x500
affinity m four den

AFFINITY M FOUR

  • MAN TGE 2,0 L, 177 HP, automat
  • sedadlá: 4 / lôžka: 4
  • rozmery (d/š/v): 5,99 /2,19 / 2,90 m
  • vnútorná výška 1,95 m
  • celková hmotnosť: 3,5 t

 

DOBRE ORGANIZOVANÝ PRIESTOR

Affinity M Four je karavan určený pre 4 osoby (dvaja dospelí + dve deti). Kompaktné rozmery v kombinácii s jazdnými vlastnosťami MAN TGE zaručujú vodičovi komfort jazdy porovnateľný s osobným automobilom. Napriek veľmi obmedzenému priestoru funkčné usporiadanie tohto modelu umožňuje pohodlné cestovanie v usporiadaní 2+2. Poschodová posteľ v zadnej časti vozidla a rozkladacia pohovka v prednej časti umožňujú pohodlný odpočinok pre celú rodinu.

SPITE POHODLNE

Hlavná manželská posteľ vznikne sklopením sedadla. Proces rozloženia je veľmi jednoduchý a rýchly. Rovnako jednoduchý je aj spôsob, ako sedačku vrátiť do pôvodného stavu. Poschodová posteľ v zadnej časti je určená pre deti. Horné lôžko má rozmer 160 x 65 cm, spodné lôžko 175 x 68 cm. Po zdvihnutí spodného matraca sa priestor kufra výrazne zväčší.

PRAKTICKÝ

Chladnička umiestnená nad šatníkom, veľká integrovaná kúpeľňa, pohovka s optimálne skloneným operadlom umožňujú pohodlné používanie karavanu. Po rozložení postele zostáva stále dostatok priestoru na pohyb v interiéri – prístup do kúpeľne a výstup z vozidla nie je blokovaný. Je možné použiť aj sporák a chladničku.

SPRCHOVANIE JE POTEŠENIE

Plocha integrovanej kúpeľne v Affinity M Four je dostatočne veľká na pohodlné používanie sprchy a toalety. Dvierka z plexiskla účinne chránia kozmetickú skrinku pred navlhnutím pri sprchovaní. Z pohľadu užívateľov je to veľká výhoda tohto modelu.

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE

MAN TGE 2,0 L, 177HP, automatická prevodovka – 8 stupňov, airbag vodiča a spolujazdca s deaktiváciou, alternátor so zvýšenou kapacitou, klimatizácia Climatronic v kabíne, pochrómované detaily,  tempomat s obmedzovačom rýchlosti, varovný systém vodiča, prídavné lelktrické vykurovanie (1400 W),  vonkajšie spätné zrkadlá elektricky nastaviteľné, vyhrievané a elektricky sklopné, tepelne izolačné čelné sklo z vrstveného skla, vyhrievané, systém zmeny jazdného pruhu s aktivovaným systémom udržiavania v jazdnom pruhu, kožou potiahnutý multifunkčný volant (3-ramenný), vyhrievaný, LED svetlomety so samostatným LED denným svietením, balík Lights and Vision, 63-litrová palivová nádrž, Balík MAN Media Van, parkovací asistent vpredu a vzadu s bočnou ochranou, príprava pre zadnú kameru, vyhrievanie sedadiel, ľavé a pravé, samostatne ovládateľné, balík odpruženia/tlmenia nárazov a stabilizácie 4, zásuvka 230 V v ľavom sedacom ráme, disky kolies z ľahkých zliatin.

4 sedadlá a 4 lôžka, manželské rozkladacie lôžko 192 x 125 cm, poschodová posteľ zhora 162 x 70, 176 x 73 cm, kúrenie a ohrev vody Truma Combi 4E (elektrika a plyn) s 10 l bojlerom, nadstavbová batéria 120 Ah LiFePO4, dvojitá podlaha, rolety na prednom aj bočných sklách kabíny, elektricky výsuvný nástupný schodík (70 cm), sieťky proti hmyzu a roletky (všetky bočné aj stropné okná a bočné dvere), programovateľný stropný ventilátor MaxxFan nad kuchyňou, svetlík s elektrickým ventilátorom v kúpeľni, izolácia stien, podláh a stropov 10 / 20 mm, kúpeľňa s integrovaným sprchovacím kútom a chemickým WC (19 l), 2x strešné okno vpredu a vzadu, kuchynská linka s drezom a plynovým sporákom s 2 platničkami s piezo zapaľovačom, kompresorová chladnička (90 l), izolované nádrže na čistú (100 l) aj odpadovú (110 l) vodu.

DOPLNKOVÉ VYBAVENIE – CENNÍK

Máte otázky?

V prípade záujmu o cenovú ponuku alebo ďalších informácií nás môžete pokojne kontaktovať.

Galéria

kontaktujte nás

Máte otázky? Napíšte nám!

Nákupný košík