affinity logo 500x500
affinity logo 500x500
affinity one den

AFFINITY ONE

97 880 € s DPH

  • Fiat Ducato 2,2L, 180 HP, automat
  • sedadlá: 4 / lôžka: 2 (3. a 4. príplatkové)
  • rozmery (d/š/v): 6,36 /2,20 / 2,90 m
  • vnútorná výška 1,96 m
  • celková hmotnosť: 3,5 t

UŽÍVAJTE SI PRIESTOR

Affinity One Van ponúka pohodlný životný priestor až pre štyri osoby. Flexibilná konfigurácia umožňuje prispôsobiť vozidlo rôznym potrebám používateľov, od dvoch cestujúcich až po štvorčlennú rodinu. Vychádza z najväčšej dodávky v rade Fiat a je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny vnútorný priestor. Jeho jedinečná dispozícia, veľké strešné okná, príjemné osvetlenie, moderné materiály a farby nábytku spolu vytvárajú útulný a priestranný interiér.

UŽÍVAJTE SI POHODLIE

Široké a pohodlné posuvné dvere vedú do priestranného interiéru karavanu. Všetko od skriniek a skríň až po technické vybavenie je ľahko dostupné. Kuchyňa v tvare písmena L s veľkou pracovnou doskou, integrovaným sprchovacím kútom, útulnými jedálenskými a spálňovými priestormi robia z Affinity One skutočne pohodlné obytné auto.

CÍTTE SA AKO DOMA

Affinity to sú špičkové materiály, ako aj špičkový dizajn a funkčnosť. Má pohodlné kreslá a postele v esteticky príjemnom interiéri karavanu.  Tu sa budete cítiť ako doma.

DOBRE SA VYSPITE

Namontovať postele pre štyri osoby do takéhoto veľkého vozidla je pomerne náročná úloha, pretože si vyžaduje inovatívny prístup a nevšedné nápady. Affinity One disponuje až štyrmi pohodlnými lôžkami: veľkou francúzskou manželskou posteľou v zadnej časti a jedinečnou skladacou poschodovou posteľou v prednej časti.

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE

Fiat Ducato Maxi L4H3, 2,2L, 180 HP, automatická prevodovka – 9 stupňov, airbag vodiča a spolujazdca, FULL LED predné svetlomety, predné hmlové svetlá s funkciou osvetľovania zákrut, plne digitálny kokpit, 10” audio systém s dotykovou obrazovkou s NAVI, USB, MP3, DAB a BT, automatická klimatizácia v kabíne, 16“ čierno strieborné disky kolies z ľahkých zliatin, Safety Pack (autonómne núdzové brzdenie s detekciou chodcov a cyklistov, sledovanie jazdných pruhov, svetelný a dažďový senzor, rozpoznávanie dopravného značenia a automatické diaľkové svetlá), Traction+ (systém kontroly trakcie a zjazdu z kopca), adaptívny tempomat, elektrická parkovacia brzda, zadná kamera vrátane zadného parkovacieho asistenta, nastaviteľný volant, kožený volant a hlavica radiacej páky.

4 sedadlá a 2 lôžka (3. a 4. lôžko za príplatok), zadné francúzske lôžko 192 x 129 cm s polohovateľným čelom, s elektrickým zdvihom na zväčšenie batožinového priestoru (veľkosťou vhodné pre dva bicykle), kúrenie a ohrev vody Truma Combi 4E (elektrika a plyn) s 10 l bojlerom, nadstavbová batéria 120 Ah LiFePO4, dvojitá podlaha, rolety na prednom aj bočných sklách kabíny, elektricky výsuvný nástupný schodík (70 cm), sieťky proti hmyzu a roletky (všetky bočné aj stropné okná a bočné dvere), bezdrôtová nabíjačka mobilných zariadení, programovateľný stropný ventilátor MaxxFan nad kuchyňou, svetlík s elektrickým ventilátorom v kúpeľni, izolácia stien, podláh a stropov 10 / 20 mm, kúpeľňa so sprchovacím kútom a chemickým WC (19 l), 2x strešné okno vpredu a vzadu + okno nad kabínou, kuchynská linka s drezom a plynovým sporákom s 2 platničkami s piezo zapaľovačom, kompresorová chladnička (90 l), izolované nádrže na čistú (110 l) aj odpadovú (110 l) vodu.

DOPLNKOVÉ VYBAVENIE – CENNÍK

 

 

Máte otázky?

V prípade záujmu o cenovú ponuku alebo ďalších informácií nás môžete pokojne kontaktovať.

Galéria

kontaktujte nás

Máte otázky? Napíšte nám!

Nákupný košík