affinity logo 500x500
affinity logo 500x500
affinity freedom den

AFFINITY FREEDOM

61 999 € s DPH

  • Fiat Ducato 2,2L, 140 HP
  • sedadlá: 2 (3) / lôžka: 2 (3)
  • rozmery (d/š/v): 5,41 /2,10 / 2,64 m
  • vnútorná výška 1,89 m
  • celková hmotnosť: 3,5 t

NEČAKAJTE – VYDAJTE SA NA CESTU!

Freedom je obytný automobil určený pre mladých a aktívnych ľudí. Jeho kompaktná veľkosť znamená, že pohyb po preplnených mestách nebude problém. Jednoduchosť jazdy ocenia všetci, ktorí chcú rýchlo prekonať horské serpentíny alebo navštíviť jadranské prístavy. Dostanete sa s ním kamkoľvek a bez problémov zaparkujete. Bez ohľadu na to, kde vás noc zastihne. Či už na parkovisku pred barom, kde ste sa stretli s priateľmi, alebo v malej zátoke obklopenej skalnými útesmi.

VÁŠ DOMOV JE TAM, KDE JE VAŠE SRDCE

V interiéri karavanu Freedom sa budete cítiť ako doma. Prírodné drevo v spojení s bielym nábytkom vám dodá pocit bezpečia a blízkosti s prírodou. Na dotyk príjemné čalúnenie vytvára útulný a teplý interiér, do ktorého sa budete radi vracať. A bez ohľadu na to, koľko kilometrov prejdete a ako ďaleko ste od miesta bydliska, váš domov bude vždy s vami.

KRÁSA A FUNKČNOSŤ

Obklopujete sa vecami, ktoré máte radi. Drobnosti, ktoré si položíte vedľa postele, kanvica na kávu, ktorú ste si kúpili na trhu, váš obľúbený pohár. To všetko vám dáva dobrý pocit tam, kde ste. Ale spokojnosť nemôže byť úplná, ak milované veci nemajú svoje miesto. Freedom ponúka miesto pre všetko. Rannú kávu si môžete vypiť pri vysúvacom stole. Pracovná doska skrytá nad chladničkou vám umožní pohodlne pripraviť raňajky. Svoju obľúbenú bundu si môžete zavesiť do šatníka a kozmetiku umiestniť do skrinky so zrkadlovým čelom. To všetko preto, aby ste si mohli slobodne vybrať ďalšiu zastávku na vašej ceste.

SPRCHOVANIE BY MALO BYŤ RADOSŤOU

Po dlhej prechádzke sa potrebujete osviežiť a hľadáte relax. Kúpeľňa Freedom má dostatočne veľký priestor. Po zložení umývadla vznikne pohodlný priestor na sprchovanie. Všetku kozmetiku môžete uložiť do závesnej skrinky. Ak používate elektrický holiaci strojček, zásuvku nájdete po otvorení predných zrkadiel. Vaše pohodlie je to najdôležitejšie.

INOVÁCIE

Freedom je originálny karavan nielen farebnosťou a charakterom interiéru. Medzi sériovo vyrábanými obytnými autami je málo vozidiel so stenou oddeľujúcou kabínu od obytného priestoru. Toto riešenie umožňuje väčšiu anonymitu v prípade parkovania v centre mesta. Umožňuje tiež úplné oddelenie obytnej časti od priestoru vodiča. Zvyšuje bezpečnosť predmetov ponechaných vo vozidle a zaručuje väčšiu intimitu..

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE

Lôžka: 1,92 x 1,40 m, 1,50 (1,75) x 0,61 m, plynové kúrenie Truma Combi 4, nadstavbová batéria 120 Ah, elektrický vstupný schodík (70 cm), sieťka proti hmyzu vo vstupných dverách, svetlík s elektrickým ventilátorom na záchode, izolácia stien, podlahy a stropu 10/20 mm, sprchovací kút – integrovaný, chemická toaleta – kazeta 17 l, svetlík 1x, sporák plynový – 2 horáky, chladnička 70 l, izolované nádrže na čistú (100 l) a odpadovú (75 l) vodu.

CENNÍK modelov Freedom

Máte otázky?

V prípade záujmu o cenovú ponuku alebo ďalších informácií nás môžete pokojne kontaktovať.

Galéria

kontaktujte nás

Máte otázky? Napíšte nám!

Nákupný košík